Kamuya KPSS Taban Puan Şartsız Güncel Memur Personel Alımı Başvuruları

Kamuya KPSS Taban Puan Şartsız Güncel Memur Personel Alımı Başvuruları

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS Taban Puan şartı olmadan güncel “Büro Personeli” alımı ile “Programcı” alımı için süreç tamamlanıyor. İşte gerekli tüm detaylar.

Kamu kurumu bünyesinde güncel memur personel alımı başvuruları iki farklı branş için tamamlanıyor. KPSS ile direkt mülakatsız atama olacak. Kamu memur alımlarında taban puan şartı da bulunmuyor. İşte gerekli tüm detayların yer aldığı “Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi” memur alımına dair yazımız.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi personel alımı genel şartları

Başvuru için adayların 657 sayılı DMK’daki şartları taşıması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiğinin bulunmaması, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almaması, 18 yaşını doldurması ve 1 Ocak 1993 ve sonrasında doğmuş olması şartları yer alıyor.

Kamu personeli alımı mezuniyet şartları

1 Büro Personeli alımına başvuru için adayların Sosyal Güvenlik, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı önlisans mezunu olması şartı var.

1 Programcı alımına başvuru için adayların Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretimi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Matematik, Fizik veya İstatistik lisans mezunu olması gerekiyor.

Sözleşmeli güncel personel alımı süreci

Başvurular unvanlar bazında farklı adreslere yapılacak. Adaylar gerekli form ve belgeleri aşağıdaki kılavuzdan temin edebilir ve 16 Haziran dahil olmak üzere başvurabilir. Büro personeli alımı için “Seyran Mah. Muzaffer Tutar Cad. No: 15 Ermenek/KARAMAN adresindeki Ermenek Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne”; Programcı alımı için “Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Yunus Emre Yerleşkesi Rektörlük Binası 1. Kat Personel Daire Başkanlığına” başvuru yapılabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.