Kamuya Yeni Büro ve İletişim Personeli Alımı Başladı! Başvuru Ekranı

Kamuya Yeni Büro ve İletişim Personeli Alımı Başladı! Başvuru Ekranı

KİK Başkanlığı bünyesinde yeni kamu personeli alımı başvuruları alınacak. Bugün itibarıyla yeni kadrolara personel alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu İhale Kurumu “KİK” Başkanlığı bünyesinde GÜNCEL “BÜRO GÖREVLİSİ ile İLETİŞİM GÖREVLİSİ” alımı başvuruları bugün başladı. Kamu kurumuna yeni memur alımı başvuru şartları, süreci ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Memur alımı genel şartlar

Başvuru için adayların 657 sayılı DMK’daki şartları taşıması, askerlikle ilişiği olmaması, T.C. vatandaşı olması gerekmektedir. Ayrıca adayların başvuru için KPSS’den ilgili puan türlerinden en az 80 ve üzeri puan alması gerekiyor.

Kamu İhale Kurumu personel alımı mezuniyetler

10 Büro Görevlisi alımı için Hukuk, İktisat, Siyasal Bilgiler, Siyasal Bilimler, İşletme, İşletme ve Yönetim Bilimleri, İktisadi ve İdari Bilimler, İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler, İletişim, İletişim Bilimleri Fakülteleri ile fakültelerin Matematik, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Türk Dili ve Edebiyatı, Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik veya Kütüphanecilik lisans mezunları başvurabilir.

4 İletişim Görevlisi alımı için Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgi Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler, Medya ve İletişim önlisans mezunu olmak gerekiyor.

Memur personel alımı başvuruları ne zaman alınacak?

Kamu İhale Kurumu KİK personel alımı için başvurular 15 Mayıs itibarıyla başladı. Adaylar başvurularını 26 Mayıs 2023 tarihine kadar online olarak yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.