Karabük Demir Çelik 300 Kamu Personeli Alımı Başvuruları (En Az Lise)

Karabük Demir Çelik 300 Kamu Personeli Alımı Başvuruları (En Az Lise)

Karabük Demir Çelik “Kardemir” bünyesinde günce 300 kamu personeli alımı başvuruları alınıyor. En az lise olmak üzere kardemir personeli alımı bu yazımızda. Açıklandı! En Az Lise Başvurular Başladı

Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kardemir” tarafından olmek üzere en az lise 300 KAMU PERSONELİ ALIMI başvuruları alınıyor. 300 kadroya kimler başvuru yapbilir. Kardemir personel alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu personeli alımı genel şartlar

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, suçlardan mahkum olmamış, 30 yaşını doldurmamış olmak, İŞKUR Karabük il müdürlüğüne kayıtlı olmak, 1 Kasım 2022 tarihinden önce Karabük’te ikamet etmeye başlayan ve halen Karabük’te ikamet eden veya şirkette staj yapan veya önlisans eğitimini Karabük Üniversitesi’nde tamamlamış olmak, muvazzaf askerlik hizmetini tamamlamış olmak ve kılavuzda yer alan diğer hususlara haiz olmak gerekiyor.

Kardemir personel alımı mezuniyetler

50 işçi “elektrik” alımı için en az endüstri meslek lisesi, teknik lise, çok programlı meslek liseleri ile meslek yüksekokulu ve teknik eğitim fakültelerinin; elektrik, elektronik, elektrik-elektronik, endüstriyel otomasyon, elektrik tesisat ve pano montörlüğü, yüksek gerilim sistemleri, endüstriyel bakım onarım, yenilenebilir enerji teknolojileri, elektrik enerjisi üretim, iletim, dağıtım, alternatif enerji kaynakları teknolojisi, raylı sistemler elektrik ve elektronik teknolojisi, yüksek gerilim sistemleri ve elektrik ve enerji mezunu olmak şartı var.

55 işçi “makine” alımı için en az endüstri meslek lisesi, teknik lise, çok programlı meslek liseleri ile meslek yüksekokulu ve teknik eğitim fakültelerinin; makine, mekatronik, torna, tesviye, bilgisayarlı makine imalatı, motor, otomotiv mezunu olmak şartı var.

195 “genel” işçilik personeli alımı için en az endüstri meslek lisesi, teknik lise, çok programlı meslek liselerinin herhangi bir bölümünden mezun veya MYO ve teknik eğitim fakültesinin; metal, makine, bilgisayarlı makine imalatı, metalürji, raylı sistemler, torna, tesviye, freze, motor, mekatronik, kaynak, montaj, elektrik, elektronik, döküm, bilgisayar, elektrik enerjisi üretim, iletim ve dağıtımı, endüstriyel elektronik, endüstriyel otomasyon, elektromekanik taşıyıcılar, otomotiv, metalürji ve malzeme, ısıl işlem mezunu olmak şartı var.

Karabük Demir Çelik personel alımı süreci

Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kardemir” 300 kamu personeli alımı için başvurular 23 Temmuz’a kadar sürecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum