Karayolları 102 Memur Alımı Duyurusu Yayımlandı! Yedek Atama Sonuçları

Karayolları 102 Memur Alımı Duyurusu Yayımlandı! Yedek Atama Sonuçları

Karayolları Genel Müdürlüğü KGM bünyesinde 102 memur alımı sonucu yedek aday atama duyurusu ve belgelerine dair tüm detayla belli oldu. İşte tüm detaylar.

Karayolları Genel Müdürlüğü KGM 102 sözleşmeli personel alımı yedek aday atama duyurusu yayımlandı. Atanan adaylar ve tüm detayları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu haberimizde hazırladık. İşte KGM ataması, yedek aday listesi ve atama belgeleri şu şekildedir:

Karayolları memur alımı yedek aday ataması

Karayolları Genel Müdürlüğü sözleşmeli 102 sözleşmeli personel pozisyonuna Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle mülakatsız atama sonucu yedek aday duyurusu kapsamında adaylar belli oldu. Ekli listeye aşağıdaki pdf dosyasından erişim sağlayabilirsiniz.

Başvuruları aşağıdaki istenen evraklar ile birlikte 1 Ağustos 2023 tarihine kadar Karayolları Genel Müdürlüğüne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Memur alımı atama belgeleri nelerdir?

Sözleşmeli Personel Başvuru Formu, Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi, Diplomanın aslı ve fotokopisi veya E-devlet üzerinden alınan mezuniyet belgesi, Kariyer Kapısı yerleştirme sonuç belgesi, 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı Sonuç Belgesi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi, fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Avukatlık Ruhsat Belgesi aslı ve fotokopisi, Sağlık Kurulu Raporu, hizmet dökümü istenmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.