Kızılay’a 3 Alanda Yeni Personel Alımları Açıklandı! Başvuru Ekranı

Kızılay’a 3 Alanda Yeni Personel Alımları Açıklandı! Başvuru Ekranı

Türk Kızılay’ı bünyesinde 3 farklı alanda olmak üzere yeni iş ilanı başvuruları açıklandı. Kızılay personel alımları başvuruları ve tüm detaylar bu yazımızda.

Kızılay bünyesinde yeni personel alımı başvuruları açıklandı. Satın Alma Uzmanı (Çadır ve Tekstil A.Ş.) Finans Sorumlusu Veri Analisti alımı başvuruları kapsamında yeni başvurular açıklandı. Başvuru tüm detaylarını hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Satın Alma Uzmanı alımı şartları

İthalat- İhracat alanında deneyimli, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tercihen İhaleler konusunda bilgisi olan- deneyimi olan, Konfeksiyon, kumaş vb. alanlarda ileri derecece tecrübeli, Satın alma alanında en az 5 yıllık deneyimi olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, İyi düzeyde MS Office ve Office 365 programlarına hakim, SAP (MM)modülü kullanım bilgisine sahip, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan adaylar başvurabilir.

Finans Sorumlusu alımı şartları

Üniversitelerin Finans, İşletme gibi ilgili alanlarda dört yıllık lisans bölümlerinden mezun, tercihen Yüksek Lisans mezunu, Bilgisayar sistemi, bilgi yönetimi konusunda mesleki yeterliliğe sahip, Finans ve muhasebe rollerinde 3 yıl deneyimli, Tercihen hükümet ve uluslararası sivil toplum kuruluşları, yetkililer ve ajanslarla çalışma deneyimine sahip, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Finansal yazılım ve raporlama sistemlerine hakim, İleri analitik becerilere sahip ve finansal analizler yapabilen, İletişim ve temsil etme yetkinlikleri güçlü, İleri düzeyde İngilizce bilen (okuma, yazma, konuşma), Tercihen B sınıfı sürücüsü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış olmak gerekiyor.

Veri Analisti alımı şartları

Tercihen BT, bilgisayar mühendisliği, bilgisayar bilimleri, Bilgi Yönetimi, sosyal bilimler veya uluslararası kalkınma alanlarında ilgili üniversite derecesi veya yüksek öğrenim veya teknikle ilgili eşdeğer deneyim sahibi olmak, Tercihen SQL ve veritabanı yönetimi konusunda ilgili resmi sertifika veya eğitim almış olmak, Tercihen veri analizi için Python, SPSS ve Nvivo için ilgili resmi sertifika veya eğitim almış olmak, Python, SPSS, Nvivo geliştirme ve kullanma konusunda en az 2 (iki) yıllık deneyim sahibi olmak, Bilgi Yönetimi, BT veya veri analizi alanında en az 2 (üç) yıllık profesyonel çalışma deneyimi bulunmak, Karmaşık, büyük ölçekli insani yardım bilgi yönetimi süreçlerine ve veri kümelerine alışkın olmak, Tercihen Kızılhaç Kızılay Hareketi (Türk Kızılayı) için en az 1 (bir) yıl çalışma deneyimi bulunmak gerekiyor.

Kızılay personel alımı başvuruları

Türk Kızılay’ı bünyesinde personel alımları için başvurular açıklandı. Adaylar hemen bu başvuru ekranı üzerinden tüm detayları bulabilirler. Ağustos ayı itibarıyla başvuru iş ve işlemleri yapılabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.