KPSS 60 Puan Büro Görevlisi Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

KPSS 60 Puan Büro Görevlisi Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Büro Görevlisi alımı için yayımlanan İŞKUR kurum dışı ilanına göre KPSS P3 puan türünde 60 puan alan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Kadrolu Büro Görevlisi alımı için Siirt sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru için tüm süreç haberimizde yer alıyor.

Başvuru Şartları Neler?

Siirt SYDV bünyesinde Büro Görevlisi olarak daimi pozisyonda görevlendirilecek personellerde aranan şartlar: Fakültelerin 4 yıl eğitim veren Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 26 Temmuz 2023 tarihi itibari ile en az bir yıldır Siirt ilçe merkezinde ikamet ediyor olmak. İlçe başvuruları kabul edilmeyecektir. Adayların ileri derecede bilgisayar kullanmaları şartı aranacaktır. MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olması gerekmektedir. KPSS P3 Puan türünde en az 2021-2022 yılı için 60 puan ve üzerinde puan almış olmak gerekiyor.

Personel alımı başvuru belgeleri nelerdir?

KPSS Puanını e Devlet üzerinden barkotlu belge, Erkek Adayların askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge e Devlet üzerinden barkotlu belge alınması gerekmektedir. İlgili fakültelerden mezun olduklarına dair diploma asılları veya geçici mezuniyet belgesi ya da e devlet üzerinden alınan barkotlu mezuniyet veya geçici mezuniyet belgesi kabul edilecektir. Kimlik sureti ve Ehliyet Sureti, Başvuru tarihi itibari ile son bir yıldır Siirt Merkezde ikamet ettiklerine dair e Devletten alınan barkotlu ikamet belgesi.

Başvuru Şartlarını Taşıyanlar Ne Zaman Başvuru Yapacak?

Adaylar gerekli başvuru şartlarını taşıdıklarında başvurularını gerekli belgeler ile birlikte 8 Ağustos 2023 tarihine kadar Siirt SYDV’ye başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.