KPSS 60 Puanla Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Başvuruları (İkamet Şartsız)

KPSS 60 Puanla Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Başvuruları (İkamet Şartsız)

Kamu kurumu tarafından güncel sağlık personeli alımı için başvurular alınıyor. KPSS 60 puanla yapılacak atamalara dair tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu üniversitesi önlisans mezunu sağlık personeli alımı başvuruları alıyor. Mülakatsız olmak üzere kamu memur alımı başvuru tüm detayları ve süreci hemen bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte Giresun Üniversitesi memur personel atama başvuru süreci, şartları ve KPSS ile atama tüm detaylarının yer aldığı haberimiz.

Giresun Üniversitesi memur alımı başvuru şartları

Başvuru için 657 sayılı DMK’daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak ve askerlikle ilişiği olmamak hususları yer alıyor. 30 yaşından gün almamış olmak, KPSS’den en az 60 istenen kadrolar için adayların ayrıca herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almaması görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı olmaması gerekiyor.

Sağlık personeli alımı mezuniyet şartı-özel şartlar

1 Diş Protez Teknisyeni “sağlık personeli” alımına başvuru için “Sağlık Meslek Lisesi Diş Protez bölümü veya Diş Protez ile ilgili bölümü” mezunu olmak gerekiyor.

Kamu memur alımı başvuru süreci nasıl işler?

Giresun Üniversitesi bünyesinde sözleşmeli sağlık personeli alımı için adayların başvuruları 23 Haziran’a kadar yapması isteniyor. Başvurular şahsen ya da posta ile olabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum