KPSS Taban Puansız 3 Branşta Devlet Memuru Alımı Online Başvuruları

KPSS Taban Puansız 3 Branşta Devlet Memuru Alımı Online Başvuruları

Kamu Üniversitesi tarafından KPSS taban puan şartı olmadan başvuru yapılabilecek 3 unvanda memur alımı için süreç tamamlanıyor. İşte gerekli başvuru tüm detayları.

Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü 4/B sözleşmeli personel alımına başvurular tamamlanıyor. Psikolog, Diğer Sağlık Personeli (Perfüzyonist) alımları mülakatsız; Spor Uzmanı alımları ise mülakatlı olacak. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı yazımız.

Sözleşmeli memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları sağlamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak şartları var.

Kocaeli Üniversitesi memur alımı mezuniyetler

2 Psikolog alımı için Psikoloji Lisans programından mezun olmak,

2 Diğer Sağlık Personeli (Perfüzyonist) alımı için Perfüzyon Lisans Programından mezun olmak, Kardiyopulmoner bypass sistemi kullanımında en az iki yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek, ECMO (Ekstra Korporeal Memran Oksijenasyonu) konusunda sertifikası olmak ve en az iki yıl tecrübeli olmak, Kardiyopulmoner bypass patofizyolojisi hakkında eğitim almış olmak. Sertifikası ile eğitimi belgelendirmek,

1 Spor Uzmanı (Kadın) alımı için Yükseköğretim kuramlarının beden eğitimi veya spor eğitimi veren bölümlerinden mezun olmak, TSSF tarafından onaylanmış bronz ya da gümüş cankurtaran belgesi sahibi olmak, En az bir yıl süre Kapalı Yüzme Havuzunda cankurtaran olarak çalışmış olmak, Çift vardiya çalışmaya, ekip çalışmasına ve esnek çalışma temposuna yatkın olmak,

1 Spor Uzmanı (Erkek) alımı için Yükseköğretim kuramlarının beden eğitimi veya spor eğitimi veren bölümlerinden mezun olmak, TSSF tarafından onaylanmış bronz ya da gümüş cankurtaran belgesi sahibi olmak, En az bir yıl süre Kapalı Yüzme Havuzunda cankurtaran olarak çalışmış olmak, Çift vardiya çalışmaya, ekip çalışmasına ve esnek çalışma temposuna yatkın olmak şartları yer alıyor.

Kamu memur alımı başvuru süreci nasıl olacak

Kocaeli Üniversitesine güncel Psikolog, Perfüzyonist ve Spor Uzmanı alımı için başvurular 17 Mayıs 2023 tarihi dahil olmak üzere yapılabilecektir. Başvurular online olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.