Lise Kamu Personeli Alımı Yapılıyor! KPSS 60 Güncel Başvuru

Lise Kamu Personeli Alımı Yapılıyor! KPSS 60 Güncel Başvuru

Kamu kurumu bünyesinde lise mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alımı başvuruları alınıyor. Sözleşmeli memur alımı başvuruları bu yazımızda yer alıyor.

Kamu Üniversitesi tarafından sözleşmeli 4/B personel alımı başvuruları alınıyor. Mülakatsız memur ataması yapılacak. Başvurular, KPSS ile memur atama başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. Bitlis Eren Üniversitesi aşçı alımı başvuruları bu haberimizde.

Kamu memur alımı başvuru şartları

Devlet memurları kanunundaki şartları taşıması gereken adayların T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak gerekmektedir. Ayrıca KPSS 60 puan şartı var.

Eren Üniversitesi personel alımı mezuniyetler

1 Destek Personeli “aşçı” erkek alımı için lise mezunu olmak, 40 yaşını bitirmemiş olmak, devlet hastanelerinden aşçı olarak çalışabileceğini gösterir Sağlık Kurulu raporu olmak, vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak, 1 Destek Personeli “aşçı yardımcısı” erkek alımı için lise mezunu olmak, 40 yaşını bitirmemiş olmak, devlet hastanelerinden aşçı olarak çalışabileceğini gösterir Sağlık Kurulu raporu olmak gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru süreci nasıl işler?

Bitlis Eren Üniversitesi kamu personeli alımı için başvurular 26 Temmuz’a kadar yapılabilecek. Başvuru iş ve işlemleri “Bitlis Eren Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Rahva Yerleşkesi BİTLİS” adresine yapılacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.