Lise MYO Lisans 7 Branşta 70 Kamu Memur Alımı Başvuruları

Lise MYO Lisans 7 Branşta 70 Kamu Memur Alımı Başvuruları

Kamuya farklı branşlarda olmak üzere “Büro Personeli, Teknisyen, Tekniker, Programcı, Mühendis, Destek Personeli, Koruma ve Güvenlik Personeli” alımı yapılıyor. İşte detaylar.

Bayburt Üniversitesi memur alımları için 7 farklı ünvana başvurular alınıyor. Mülakat olmadan direkt KPSS puanı ile atama olacak. 70 kadro “Büro Personeli, Teknisyen, Tekniker, Programcı, Mühendis, Kütüphaneci, Şoför, Temizlik, Koruma ve Güvenlik Personeli” branşları için olacak. İşte tüm detayları hazırladığımız yazımız.

Sözleşmeli personel alımı başvuru şartları nelerdir?

Devlet memurları kanunundaki şartlara haiz olmak, KPSS en az 60 almak, askerlikle ilişiği olmamak, T.C. vatandaşı olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık problemi ve akıl hastalığı olmamak gerekmektedir.

Bayburt Üniversitesi memur alımı mezuniyetler

8 Koruma ve Güvenlik Personeli (Erkek) alımı için lise veya önlisans mezunu olmak gerekiyor. Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak gerekiyor.

5 Koruma ve Güvenlik Personeli (Erkek) alımı için lise veya önlisans mezunu olmak gerekiyor. Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak gerekiyor. 40 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

2 Koruma ve Güvenlik Personeli (Kadın) alımı için lise veya önlisans mezunu olmak gerekiyor. Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak gerekiyor.

16 Destek Personeli -Temizlik (Erkek) alımı için lise mezunu olmak gerekiyor.

5 Destek Personeli -Temizlik (Erkek) alımı için lise mezunu olmak gerekiyor. 40 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

4 Destek Personeli -Temizlik (Kadın) alımı için lise mezunu olmak gerekiyor.

2 Destek Personeli - Şoför (Erkek) alımı için en az C ve D sınıfı veya 01.01.2016 tarihinden önce alınmış E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC-2 ve SRC-4, Psikoteknik belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 Kütüphaneci alımı için Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları lisans mezunu olmak gerekiyor.

1 Mühendis alımı için Elektrik Mühendisliği lisans mezunu olmak gerekiyor.

1 Programcı alımı için Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgi Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Yönetim Bilişim Sistemleri mezunu olmak gerekiyor.

1 Tekniker (Bilgisayar) alımı için Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama önlisans mezunu olmak gerekiyor.

1 Tekniker (Makine) alımı için Makine önlisans mezunu olmak gerekiyor.

1 Teknisyen (Elektrik) alımı için Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik Tesisatları ve Dağıtımı, Endüstriyel Bakım Onarım, Elektronik ve Haberleşme veya Elektrik mezunu olmak gerekiyor.

1 Teknisyen (Bilgisayar) alımı için Ortaöğretim Kurumlarının Bilişim Teknoloji bölümü mezunu olmak gerekiyor.

1 Teknisyen (İklimlendirme ve Soğutma) alımı için Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, Tesisat Teknolojisi, İklimlendirme Soğutma Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri, Sıhhi Tesisat -Kalorifercilik Isıtma, Isıtma-Doğalgaz mezunu olmak gerekiyor.

5 Büro Personeli alımı için Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Hukuk Büro Yönetimi Sekreterliği önlisans mezunu olmak gerekiyor.

3 Büro Personeli alımı için Adalet Meslek Yüksekokulu önlisans mezunu olmak gerekiyor.

3 Büro Personeli alımı için Maliye, Bankacılık ve Sigortacılık, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, İşletme Yönetimi, Grafik Tasarımı veya Halkla İlişkiler ve Tanıtım önlisans mezunu olmak gerekiyor.

3 Büro Personeli alımı için Yönetim Bilişim Sistemleri, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Matematik-Bilgisayar, Matematik ve Bilgisayar, Matematik ve İnformatik, Matematik-İnformatik, Matematik-Bilgisayar Programcılığı, Uygulamalı Matematik ve Bilgisayar, Uygulamalı Matematik, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Sistemleri ve Ağları, Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi Bölümü, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgi Teknolojileri, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar ve Enformatik, Bilgisayar-Enformatik, Enformatik veya Bilgisayar Teknolojisi ve Büro Yönetim lisans mezunu olmak gerekiyor.

4 Büro Personeli alımı için İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Maliye veya Hukuk bölümü lisans mezunu olmak gerekiyor.

2 Büro Personeli alımı için Grafik, Grafik Sanatlar, Fotoğraf ve Grafik Sanatlar(Grafik), Grafik Sanatları, Grafik Tasarım, Grafik Tasarımı, Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım, Grafik, Açık Hava Reklam Ürünleri ve Serigrafi, Grafik Tasarımı, Grafik ve Reklamcılık, Grafik-Grafik Tasarımı, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Fotoğraf ve Grafik Sanatlar(Fotoğraf), Fotoğraf veya Fotoğraf ve Video önlisans veya lisans mezunu olmak gerekiyor.

Kamu memur alımı başvuru tarihleri nelerdir?

Bayburt Üniversitesi sözleşmeli personel alımları için başvurular şahsen ya da posta ile yapılabiliyor. Adaylar “Personel Daire Başkanlığı (Dede Korkut Külliyesi 21 Şubat Caddesi Trabzon Yolu Üzeri İdari Birimler Binası 69000/BAYBURT)” adresine 28 Ağustos’a kadar başvurularını yapabilmektedirler.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.