Mülakatsız 62 Memur Alımı! Lise MYO Lisans 6 Farklı Branş

Mülakatsız 62 Memur Alımı! Lise MYO Lisans 6 Farklı Branş

Kamu kurumu bünyesinde sözleşmeli personel alımı başvuruları alınıyor. Kurum tarafından yeni tekniker, programcı, koruma ve güvenlik, hemşire, şoför ile büro personeli alımı yapılacak. işte detaylar.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi tarafından KPSS 60 ve 70 puanlarla olmak üzere mülakatsız memur alımı başvuruları alınacak. KPSS puanı ile atama başvuruları, 62 sözleşmeli 4/B atama detayları ve tüm başvuru hususlarını KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu yazımızda hazırladık.

Turgut Özal Üniversitesi memur alımına kimler başvuru yapabilir?

Başvuru için 657 DMK’daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak ve ilgili ünvanlara göre KPSS puanı almış olmak şartları var.

Kamu personeli alımı yapılacak ünvanlar-kontenjanlar

Büro Personeli Lisans 9 kadro, Destek Personeli Bahçe Bakım Önlisans 2 kadro, Destek Personeli Ortaöğretim 7 kadro, Destek Personeli Temizlik Ortaöğretim 10 kadro, Destek Personeli Temizlik Ortaöğretim 11 kadro, Destek Personeli Ortaöğretim 1 kadro, Destek Personeli Şoför Önlisans 1 kadro, Hemşire Lisans 1 kadro, Koruma ve Güvenlik Görevlisi Önlisans 5 kadro, Koruma ve Güvenlik Görevlisi Önlisans 10 kadro, Teknisyen Ortaöğretim 3 kadro, Tekniker Önlisans 1 kadro, Programcı Lisans 1 kadro var. Toplam 62 kadro için KPSS 60 ve 70 puan detaylarına hemen aşağıdaki kılavuzdan da ayrıca erişim sağlayabilirsiniz.

Sözleşmeli memur alımı başvuru süreci

Turgut Özal Üniversitesi sözleşmeli 62 memur alımı için başvurular 20 Ağustos 2023 tarihi dahil olmak üzere yapılabilir. Başvurular sadece şahsen olacak. Başvuru iş ve işlemleri için adaylar “Üniversite Personel Daire Başkanlığına” yapılabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.