Mülakatsız Güncel Kamu Personel Alımı (İkamet Şartsız-En Az Lise)

Mülakatsız Güncel Kamu Personel Alımı (İkamet Şartsız-En Az Lise)

Kamu personeli memur alımı güncel başvuruları farklı branşlar için alınıyor. Mülakatsız memur alımları kapsamında güncel süreç ve tüm şartlar bu yazımızda.

Gaziantep ili kamu personeli alımı başvuruları kapsamında “İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi” için 4/B sözleşmeli memur alımları mülakatsız olacak. KPSS üstünlüğüne göre “yeni büro personeli, koruma ve güvenlik personeli, destek personeli alımlarına” dair tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu personel alımı genel şartları

657 sayılı DMK’daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak, tüm branşlarda en az KPSS 70 almak gerekiyor.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi personel alımı mezuniyetler

3 Büro Personeli Kadın veya Erkek alımı için İşletme, İktisat, Maliye, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler veya Kamu Yönetimi lisans,

2 Büro Personeli Kadın veya Erkek alımı için Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı Önlisans,

1 Diyetisyen Kadın veya Erkek alımı için Beslenme ve Diyetetik Bölümü Lisans,

10 Destek Personeli Kadın alımı için Lise,

7 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Kadın alımı için Savunma ve Güvenlik, Özel Güvenlik ve Koruma, Koruma Güvenlik ve Asayişinin sağlanması, Güvenlik ve Koruma veya Güvenlik, Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Önlisans mezunu olmak gerekiyor. Diğer hususlara da hemen aşağıdaki kılavuzdan incelemenizde fayda var.

Sözleşmeli memur alımı süreci nasıl olacak?

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi sözleşmeli memur alımı başvuruları 15 Haziran dahil olmak üzere yapılabilir. Adaylar başvurularını şahsen ya da posta ile bu adrese yapacaklar: “Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı 3.Kat 308 nolu oda Beştepe Mah. 192090 Nolu Cad.6/1 27010 Şahinbey/GAZİANTEP”.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.