Okur-Yazar Daimi Kadro 80 Kamu İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Okur-Yazar Daimi Kadro 80 Kamu İşçi Alımı Başvuruları Başladı

İstanbul Küçükçekmece Belediye Başkanlığı 80 Beden İşçisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. 80 Genel Beden işçisi alımı için iş başvuru süreçlerini siz değerli okuyucularımız için haberimizde derledik.

İstanbul Küçükçekmece belediyesi Öğrenim şartı aranmaksızın en az okur yazar olmak şartıyla 80 kadrolu daimi süreli işçi alımı gerçekleştirecek. Peki Kimler Beden İşçisi olabilir? İşte KAMU PERSONELİ ALIMI olarak 80 kadroya dair tüm detayları hazırladığımız haberimiz.

Beden İşçisi İş Başvuru Şartları Neler?

Küçükçekmece Belediye Başkanlığı kadrolu 80 Beden İşçisi alımı için adayların en az okur yazar olmaları, Türk vatandaşı olmaları, Erkek, SGK dan emekli olmamak, Avrupa yakasında ikamet eden, kamu haklarından mahrum olmayan, Askerlikle ilişiği olmamak ve Affa uğrasalar dahi belirli suçlardan mahkum olmamak şartlarına sahip olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Peki Hangi Evraklar İle Başvuru Yapılacak?

Adaylar başvurularını Kimlik fotokopisi, İkametgah belgesi, Askerlik durum belgesi ve İŞKUR İş arayan kaydı belgesi ile birlikte başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan mail adresine başvuruda bulunabileceklerdir.

80 İşçi Alımı Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar gerekli şartları taşıdıklarından başvurularını 27 Ağustos 2023 tarihlerine kadar elektronik ortamda başvuruda istenilen belgeler ile birlikte mail adresi üzerinden gerçekleştirebileceklerdir. Telefon, Faks, Posta vb. başvuru yapanların başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.