Orman Genel Müdürlüğü 2023 İşçi Alımı Duyurusu! Sonuç Asil-Yedek Tam Liste

Orman Genel Müdürlüğü 2023 İşçi Alımı Duyurusu! Sonuç Asil-Yedek Tam Liste

Orman Genel Müdürlüğü OGM bünyesinde 2023 yılı işçi alımları kapsamında mülakat ve uygulama sonuçlar açıklandı. Yayımlanan duyuru tam metni ve listelere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Orman Genel Müdürlüğü “OGM” tarafından 2023 yılı kamu işçi alımları kapsamında yeni duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda sınav sonuçlarına dair asil /yedek listeler açıklandı. OGM “Eski Hükümlü/TMY Statüsünde Daimî İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınav Sonucu” listelere hemen bu yazımızdan erişim sağlayabilirsiniz.

OGM işçi alımı asil-yedek listeler

OGM işçi alımları kapsamında işçi alımının sözlü ve uygulamalı sınav aşaması 11 Mayıs 2023 tarihinde tamamlandı ve asil-yedek listeler ilan edildi. Haberimizin en altında ilgili sonuçlara erişim sağlayabilirsiniz.

İşçi alımları sonucu başvuru işlemleri

25 Nisan ile 11 Mayıs’ta Sözlü ve Uygulamalı Sınav sonucunda başarılı olup “ASİL" olarak sıralamada yer alan adaylar 19 Haziran 2023 tarihi mesai bitimine kadar işçi alımı ilanında belirtilen sağlık raporunu almaları ve başvuru yapılan ilin bağlı olduğu ilgili Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü birimine şahsen teslim etmeleri gerekiyor.

Orman Genel Müdürlüğü işçi alımı sonuç sorgulama

Adaylar hemen aşağıdaki ASİL-YEDEK adaylara dair listelere erişim sağlayabilir. Öte yandan 19 Haziran’a kadar evrak teslim etmeyen asil adayların yerine yedek adaylar çağrılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.