Şeker Fabrikaları 613 İşçi Alımı Açıklandı! İl-İlçe Kontenjan Dağılımı

Şeker Fabrikaları 613 İşçi Alımı Açıklandı! İl-İlçe Kontenjan Dağılımı

Türkşeker Genel Müdürlüğü tarafından farklı il ve ilçeler için olmak üzere 613 işçi alımı yapacak. Güncel başvuru ve tüm detayları hemen bu haberimizde bulabilirsiniz.

Türkşeker Genel Müdürlüğü tarafından 4857 sayılı kanununa tâbi geçici işçi alımı (ortaöğretim mezunu) hakkında duyuru yayımlandı. Şeker Fabrikalarına farklı il ve ilçelerde 613 kamu işçi alımı yapılacak. Başvurular ve tüm detaylar bu haberimizde.

Şeker Fabrikaları il-ilçe kontenjanları

79 Ağrı, 25 Ankara, 34 Burdur, 34 Elazığ, 23 Erciş, 12 Ereğli, 47 Eskişehir, 45 Ilgın, 79 Kars, 38 Kastamonu, 37 Malatya, 46 Susurluk, 55 Uşak, 59 Yozgat olmak üzere 613 kadro var. İller ve ilçeler bazında Şeker Fabrikaları branş dağılımını aşağıdaki kılavuzda ayrıca bulabilirsiniz.

Türkşeker 613 işçi alımı

Şeker Fabrikalarında Ortaöğretim mezunu kampanya ve mevsimlik işlerde her yıl 6 ay çalıştırılmak üzere toplam 613 Geçici İşçi alımı yapılacak.

81 BİLGİSAYARLI MAKİNE TEKNİSYENİ alımı için Bilgisayarlı Makine İmalatı Bilgisayar Destekli Makine İmalatı Endüstriyel Kalıp Bilgisayar Destekli Endüstriyel Modelleme Bilgisayar Destekli Makine Mekanik mezunu olmak ve 35 yaş şartı var.

5 BİLGİSAYAR TEKNİSYENİ alımı için Bilişim Teknolojileri Alanı mezunu olmak ve 35 yaş şartı var.

288 MEKATRONİK BAKIM ONARIM TEKNİSYENİ alımı için Mekatronik Makine Bakım Onarım Kimya Proses Kimya Laboratuvar Gıda Teknolojisi Makine Mekanik Bilgisayarlı Makine İmalatı Endüstriyel Bakım Onarım Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri mezunu olmak ve 35 yaş şartı var.

80 KİMYA TEKNİSYENİ alımı için Kimya Proses Kimya Laboratuvar Gıda Teknolojisi mezunu olmak ve 35 yaş şartı var.

2 MEKANİKER BUHAR KAZANLARI TEKNİSYENİ alımı için Yapı Tesisat Sistemleri Isı Tesisat Sistemleri Isıtma ve Sıhhi Tesisat Isıtma Doğalgaz İç Tesisatçısı Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme mezunu olmak ve 35 yaş şartı var.

2 METAL TEKNOLOJİSİ TEKNİSYENİ alımı için Kaynakçılık Elektrik Kaynağı Metal Doğrama mezunu olmak ve 35 yaş şartı var.

10 İNŞAAT TEKNİSYENİ alımı için İnşaat Teknolojisi Alanı veya MEB Onaylı İnşaat Ustalık Belgesi veya İnşaat Mesleki Yeterlilik Belgesi mezunu olmak ve 40 yaş şartı var.

27 MAKİNE BAKIM ONARIM TEKNİSYENİ alımı için Makine Bakım Onarım Elektrik Elektrik Teknolojisi Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü mezunu olmak ve 35 yaş şartı var.

81 MAKİNE TEKNİSYENİ alımı için Makine, Makine Bakım Onarım Mekanik Bilgisayarlı Makine İmalatı Endüstriyel Bakım Onarım Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri mezunu olmak ve 35 yaş şartı var.

21 ELEKTRİK TEKNİSYENİ alımı için Elektrik, Elektrik Teknolojisi Elektrik Tesisatları ve Dağıtımı Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü mezunu olmak ve 35 yaş şartı var.

1 ENDÜSTRİYEL OTOMASYON TEKNİSYENİ alımı için Mekatronik Endüstriyel Kontrol Endüstriyel Bakım Onarım Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Bilgisayarlı Makine İmalatı mezunu olmak ve 35 yaş şartı var.

15 TARIM MAKİNALARI TEKNİSYENİ alımı için Makine, Makine Bakım Onarım Mekanik Tarım Alet ve Makineleri Tarım Makineleri İş Makineleri Bilgisayarlı Makine İmalatı Endüstriyel Bakım Onarım Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri mezunu olmak ve 35 yaş şartı var.

Kamu işçi alımı başvuruları

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine yapılabilecektir. Başvuru ile ilgili daha detaylı ve şartlara ve başvurulara dair bilgiler 11 Eylül 2023 tarihinde ayrıca İŞKUR’da yayımlanacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum