SH ve TH Sınıfı Açıktan Devlet Memuru Alımı Başvuruları Yapılacak

SH ve TH Sınıfı Açıktan Devlet Memuru Alımı Başvuruları Yapılacak

Kamuya SH ve TH sınıfı olmak üzere açıktan sözleşmeli devlet memuru alımı başvuruları alınacak. Detayları ve tüm süreci hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Sağlık Hizmetleri SH ve Teknik Hizmetler TH sınıfı olmak üzere kadrolu memur personel alımı başvuruları alınacak. Beyoğlu Belediyesi bünyesinde açıktan “İlk Defa Atanmak Üzere” sözleşmeli kamu personeli alımı başvurularına dair tüm süreci ve detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Beyoğlu Belediyesi memur alımı başvuru şartları

Başvuru için 657 DMK’daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak şartları var. Ayrıca adayların bu kadrolara başvuru yapması için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması ile daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik ya da ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması şartları var.

Hangi bölüm mezunları başvuru yapabilir?

2 Veteriner Hekim SH sınıfı 8. derece kadrolara, 1 Mühendis TH sınıfı 8. derece kadroya olacak. Veteriner alımı için Veterinerlik bölümünden mezun olmak gerekiyor. Kadın ve Erkek adaylar KPSS P3 en az 70 almak şartı ile başvurabilir. Mühendis alımı için İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak ve Kadın ya da Erkek adayların başvuru yapabileceği kadro için KPSS P3 en az 70 puan almak gerekiyor.

Kamu memur alımı başvuru tarihleri ne zaman?

Kamu personel alımı başvuruları kapsamında Beyoğlu Belediyesi açıktan memur alımları için başvurular şahsen ya da posta ile olacak. Adaylar ayrıca e-posta ile de online başvuru yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.