Tekniker Teknisyen Koruma Destek Büro Personeli Mimar Mühendis Alımı

Tekniker Teknisyen Koruma Destek Büro Personeli Mimar Mühendis Alımı

Kamuya mülakat olmadan 9 farklı ünvanda kamu personel alımı başvuruları alınıyor. En az lise mezunu adaylar için kadrolar var. İşte sürece dar hazırladığımız yazımız.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi tarafından yeni kadrolara “Mimar, Tekniker, Teknisyen, Mühendis, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli, Destek Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Büro Personeli” alımları için süreç devam ediyor. Mülakatsız direkt KPSS puanı ile atama olacak. İşte tüm şartlar

Kamu personeli alımı başvuru şartları

Başvuru için 657 DMK’daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, kamu haklarından mahrum olmamak ve herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak genel hususları yer alıyor.

Alaaddin Keykubat Üniversitesi personel alımı nitelikleri

Mimar alımı 1 kadro için mimarlık bölümü lisans, KPSS 80 puan şartı var.

Tekniker (İnşaat) alımı 1 kadro için İnşaat teknolojisi önlisans, KPSS 60 puan şartı var.

Tekniker (Elektrik) alımı1 kadro için elektrik önlisans, KPSS 60 puan şartı var.

Tekniker (İklimlendirme ve Soğutma) alımı 1 kadro için İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Önlisans, KPSS 60 puan şartı var.

Teknisyen alımı1 kadro için bilgisayar programcılığı önlisans, KPSS 60 puan şartı var.

Mühendis alımı1 kadro için inşaat mühendisliği bölümü lisans mezunu olmak, yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmak gerekiyor.

Sağlık Teknikeri alımı1 kadro için Ağız ve Diş Sağlığı Önlisans, KPSS 60 puan şartı var.

Sağlık Teknikeri alımı 1 kadro için Diş Protez Teknolojisi Önlisans, KPSS 60 puan şartı var.

Sağlık Teknikeri alımı için Tıbbı Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans, KPSS 60 puan şartı var.

Diğer Sağlık Personeli alımı 1 kadro için ortaöğretim kurumlarının diş protez alanı diş protez teknisyenliği dalından, KPSS 60 puan şartı var.

Destek Personeli “Erkek” (Basit Bakım ve Onarım) alımı 1 kadro için herhangi bir ortaöğretim kurumundan mezun olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Destek Personeli “Erkek” (Basit Bakım ve Onarım) alımı 1 kadro için herhangi bir ortaöğretim kurumundan mezun olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Destek Personeli “Kadın” (Temizlik) alımı 13 kadro için herhangi bir ortaöğretim kurumundan mezun olmak, KPSS 60 puan şartı var.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi “Erkek” alımı 3 kadro için Herhangi bir ortaöğretim kurumundan mezun olmak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 170 cm’den kısa olmamak, KPSS 60 puan şartı var.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi “Erkek” alımı 2 kadro için herhangi önlisans silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olduğunu belgelemek, 170 cm’den kısa olmamak, KPSS 60 puan şartı var.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi “Kadın” alımı 2 kadro için herhangi bir ortaöğretim kurumundan mezun olmak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, 165 cm’den kısa olmamak, KPSS 60 puan şartı var.

Büro Personeli alımı1 kadro için Adalet Önlisans, KPSS 70 puan şartı var.

Büro Personeli alımı 3 kadro için İşletme Bölümü Lisans, KPSS 70 puan şartı var.

Büro Personeli alımı 3 kadro için İktisat Bölümü Lisans, KPSS 70 puan şartı var.

Büro Personeli alımı 3 kadro için Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Lisans, KPSS 70 puan şartı var.

Büro Personeli alımı 3 kadro için Yükseköğretim Kurumlarının Maliye Bölümü Lisans, KPSS 70 almış olmak şartı var.

Sözleşmeli memur alımı süreci nasıl işler?

Alanya “Alaaddin Keykubat Üniversite” farklı ünvanlarda personel alımı başvuruları sadece şahsen olacak. Adaylar 2 Ekim’e kadar başvurularını “Personel Daire Başkanlığına” yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum