Ticaret Bakanlığı Yüksek Maaşlarla Kamu Personel Alımı Online Başvuru

Ticaret Bakanlığı Yüksek Maaşlarla Kamu Personel Alımı Online Başvuru

Ticaret Bakanlığı bünyesinde yeni kamu personel alımı başvuruları alınıyor. Sürece dair tüm detayları, başvuru hususlarını bu haberimizde bulabilirsiniz.

Ticaret Bakanlığı tarafından Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan da adayların başvuru yapabileceği kadrolara başvurular tamamlanıyor. Bakanlık memur alımı başvuru tarihleri ve tüm süreci hemen bu haberimizde KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık.

Sözleşmeli personel alımı genel şartları

Başvuru için 657 sayılı devlet memurları kanunundaki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak gerekiyor. KPSS şartı da bulunmamakla birlikte puanı olmayan adaylar 70 olarak baz alınacaktır.

Ticaret Bakanlığı personel alımı mezuniyetler-maaşlar

1 Kıdemli Ağ Uzmanı 3 katı, 1 Bilgi Güvenliği Uzmanı 3 katı, 1 Kıdemli Bilgi Güvenliği Uzmanı 4 katı, 2 Sistem Uzmanı 2 katı, 1 Veri Tabanı Yöneticisi 4 katı, 1 Mssql Veri Tabanı Uzmanı 2 katı, 1 Kıdemli Yazılım Geliştirme ve Altyapı Uzmanı 4 katı, 3 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı 3 katı, 2 Yazılım Geliştirme Uzmanı 2 katı, 1 Kıdemli Sistem Uzmanı 4 katı, 1 Sistem Uzmanı 3 katı maaş ile göreve başlatılacak. Şu an güncel maaş 16.000 liradır. 2023 Temmuz zammı ile birlikte 1 kat maaş memur zammı oranında artacaktır. Öte yandan bu ilanda 2-3 ve 4 kat maaşlar yer alıyor.

Kamu memur alımı mezuniyetler

Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik-elektronik ve endüstri mühendisliklerinden mezun olanlar başvurabilir. Ayrıca sadece 2 kat maaş ile bu bölümler de başvurabiliyor: “diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik”.

4/B bilişim personeli alımı başvuru tarihleri

Ticaret Bakanlığı bünyesinde sözleşmeli bilişim personeli kadrolarına başvurular 26 Haziran’a kadar sürecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum