Türk Hava Yolları THY Teknik 4 Farklı İş İlanı Başladı! KPSS Şartsız

Türk Hava Yolları THY Teknik 4 Farklı İş İlanı Başladı! KPSS Şartsız

Türk Hava Yolları THY Technic bünyesinde olmak üzere yeni ve güncel iş ilanları başvuruları açıklandı. Başvuru süreci, şartları ve tüm detaylar bu yazımızda.

Turkish Technic bünyesinde Türk Hava Yolları THY için güncel personel alımları başvuruları başladı. Uçak Bakım Teknisyeni alımı, Uçak Boya personeli alımı, Tahribatsız Muayene (NDT) teknik destek personeli alımı ile Tecrübeli Depo, Lojistik ve Tesellüm personeli alımı kadrolarına başvurular açıklandı.

THY Technic personel alımı şartları

T.C. vatandaşı olmak, adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, 1 Ocak 1994 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak, askerlik görevini tamamlamış olmak, askerlikten muaf olmak veya en az 1 yıl tecilli olmak, daha önce THY A.O. veya iştiraklerindeki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmış olmamak, tehlikeli işlerde çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak gerekiyor.

Güncel personel alımları başvuru nitelikleri nelerdir?

Uçak Bakım Teknisyeni alımı için Üniversitelerin Sivil Havacılık Yüksekokulu veya Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakülteleri’nin Uçak Gövde-Motor Bakım, Uçak Bakım ve Onarım, Uçak Elektrik-Elektronik, Havacılık Elektrik ve Elektroniği mezunu olması gerekiyor.

Uçak Boya personeli alımı için Meslek Yüksek Okulların: Boya Teknolojisi, Oto Boya ve Karoseri, Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri ile Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin; Boya Üretimi ve Uygulama, Otomotiv Boya Teknolojisi mezunu olmak gerekiyor.

Tahribatsız Muayene (NDT) teknik destek personeli alımı için Başvuru için önlisans derecesinde mezun olmak gerekiyor: “Tahribatsız Muayene, Fizik, Kimya, Matematik, İstatistik.”

Tecrübeli Depo, Lojistik ve Tesellüm personeli alımı için Başvuru için önlisans derecesinde mezun olmak gerekiyor: “Lojistik, Dış Ticaret, Gümrük İşletme, Lojistik Yönetimi, Lojistik ve Taşımacılık, Ulaştırma ve Lojistik, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık, Uluslararası Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik.”

THY personel alımı süreci nasıl işler?

Türk Hava Yolları THY bünyesinde Turkish Technic için yeni personel alımları başvuru ilanlarına online olarak Eylül ayı içerisinde başvuru yapılabiliyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.