Türkiye Emlak Katılım Yeni Personel Alımı Programına Online Başvurular Açıldı

Türkiye Emlak Katılım Yeni Personel Alımı Programına Online Başvurular Açıldı

Türkiye Emlak Katılım Bankası İş İlanları başvuruları kapsamında yeni programa başvurular açıklandı. Banka personeli alımları kapsamında başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Türkiye Emlak Katılım Bankası yeni ve güncel iş ilanı açıklandı “EMLAK KATILIM MANAGEMENT TRAİNEE PROGRAMI” ile YÖNETİCİ YARDIMCISI alımı yapılacak. Emlak Katılım Bankası İstanbul için personel alımı süreci ve tüm detayları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu haberimizde hazırladık.

Emlak Katılım MT Programı nedir?

Koçluk ve mentörlük desteği ile finans sektörüne adım atmak için Emlak Katılım ilanı açıklandı. Farklı iş birimlerini deneyimleyerek gelişim, avantajlı fırsatlarla yüksek lisans yapma imkanı, ürün Geliştirme, Proje Finansmanı, İç Sistemler, Hazine, Yatırım Bankacılığı, Bütçe ve Raporlama, İnsan Kaynakları, Mali Kontrol, Krediler, Dijital Bankacılık, Strateji gibi iş alanlarında kariyer, bilgi ve tecrübeye sahip yöneticilerle çalışma fırsatı, hibrit ve uzaktan çalışma modeli, eğitim ve gelişim fırsatı ile yeni iş imkanı açıklandı.

Personel alımı mezuniyetleri nelerdir?

Örgün eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ve Mühendislik Fakülteleri bünyesinde ilgili Lisans ve Yüksek Lisans programlarından mezun adaylar başvurabilir?

Emlak Katılım MT Programı başvuru genel şartları ve süreci

27 yaşını aşmayan, İleri derecede İngilizce biliyor, yazılı ve sözlü aktif olarak kullanabilen, mezuniyet Genel Not Ortalaman 2,5 üzeri, bankalarda staj tecrübesi bulunan ya da okurken Bankacılık/Finans alanında projelerde yer alan ve Katılım Finans sektöründe güçlü bir kariyer hedefleyen, tercihen YDS, TOEFL gibi sınavlardan belli bir başarıya sahip adaylar başvurabilir.

Adaylar hemen aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden 2023 Haziran ayı başvuruları kapsamında katılabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.