Uygulama Oteline En Az Lise Personel Alımı! Başvuru Süreci-Şartları

Uygulama Oteline En Az Lise Personel Alımı! Başvuru Süreci-Şartları

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi “ÇOMÜ” bünyesinde uygulama oteline işçi personel alımları yapılacak. Farklı unvanlarda başvurular bu yazımızda.

ÇOMÜ Uygulama Oteli İşçi Alımı İlanı açıklandı. Kurum dışı kamu işçi alım ilanı konusunda ÇOMÜ uygulama oteli işçi alımı ilanı yayınlanmıştır. Belirlenen ve ihtiyaç halinde olan alanlar için yapılacak alımlarda kişilerin başvuru şartlarını ve belgelerin neler olduğunu bilmesi gerekir.

Çomü personel alımı unvanları - süreci

Kişilerin başvuru yapması ve de başvuru için gerekli olan belgeleri iletmesi için bu adresin bilinmesi gerekir. Alınacak olan unvanlar ve gerekli olan alanlar aşçı, aşçı yardımcısı, teknik eleman, garson, can kurtaran, kat temizliği elemanı, bulaşıkçı alımları vardır. Başvuruların tarihleri de son derece önem arz ettiği için son tarih 31 Aralık 2023 olarak belirtilmektedir. Başvuru adresi olarak da ÇOMÜ Dardanos Yerleşkesi İktisadi İşletmesi Dardanos Mevkii İzmir Caddesi Çınarlı köyüdür.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Belirlenmekte olan alanlar için kişiler için başvuru şartı olarak yüz yüzde görüşme istenmektedir. Kuruma başvuru yapılması halinde kişilerin yüz yüze olacak şekilde görüşmeleri alınır. Burada da gerekli olan tüm belgelerin iletilmesi gerekir. Kişilerden istenen belgeler ise kuruma gidildiği zaman verilmesi üzere CV yani özgeçmiştir.

Belgeler hakkında başka herhangi bir bilgi verilmemekte ve bu şekilde kişilerin kuruma giderek görüşme yapması önem arz etmektedir. Bu nedenle belirlenmiş olan adrese gidilerek hem CV bırakılacak hem de kişiler burada görüşmesini yapacaktır. ÇOMÜ uygulama oteli işçi alımı başvuru şartları sadece kişilerin kuruma giderek yüz yüze görüşme yapmasıdır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.