Yaş Şartı Yok Daimi Personel Alımı Başvuruları Başladı

Yaş Şartı Yok Daimi Personel Alımı Başvuruları Başladı

11 Daimi Süreli Personel Alımı Gerçekleştirilecek. İzmir Büyükşehir Belediyesi İştiraki Ege Şehir Planlama Müşavirlik ve Teknoloji A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 farklı unvanda 11 personel alımı iş başvuru süreçleri haberimizde bulabilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 1 Destek Personeli, 2 Temizlik Görevlisi, 2 Şoför,1 Sekreter, 3 Büro Memuru ve 2 İnşaat Mühendisi, unvanlarında 11 personel alımı gerçekleştirilecektir.

Daimi İşçi Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

İzmir büyükşehir Belediyesi 11 İşçi alımı başvuru şartları; Türk vatandaşı olmak, Adli sicil kaydının olmaması, Mesleğini yapmaya engel bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması genel şartlarını taşıyan adaylar başvuru kılavuzunda yer alan başvuruda bulunmak istedikleri unvanlar için gerekli özel şartları taşımaları gerekmektedir.

11 İşçi Alımı Mezuniyet Şartları

1 Destek Personeli alımı için en az lise mezunu olmak şart.

2 Temizlik Görevlisi alımı için ortaokul veya lise mezunu olmak.

2 Şoför en az B sınıfı sürücü belgesi, lise düzeyinden mezun olmak şart.

1 Sekreter alımı için lisans veya ön lisans mezunu olmak.

2 Büro Memuru alımı için önlisans veya lisans mezunu olmak, 1 büro memuru hukuk alımı için Hukuk Fakültesi mezunu olmak şart.

2 İnşaat Mühendisi en az B sınıfı sürücü belgesi ve Üniversitelerin Mimarlık bölümü mezunu olması şart.

Başvuru İçin İstenilen Belgeler Neler?

Büyükşehir Belediyesi İzmir İştirakinde çalıştırılacak 11 İşçi alımına Aday olmak isteyen istekli ve gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını fotoğraflı bir sayfalık CV (özgeçmişleri) ile birlikte tamamlayabileceklerdir. Ayrıca belge talep edilmeyecek olup işe başlamaya hak kazanan adaylardan gerekli belgeler talep edilecektir.

Başvuru Yeri ve Zamanı

Adaylar başvurularını sadece özgeçmişlerini mail olarak göndererek başvuru sürecini elektronik ortamda gerçekleştireceklerdir. Adaylar başvurularını 11 ile 14 Ağustos 2023 tarihlerinde yapabilecektir. Belirtilen son başvuru tarihinden sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum