4 Kamu Kurumu 20.066 Memur Personel Alımı! Güncel Başvuru-Kontenjanlar

4 Kamu Kurumu 20.066 Memur Personel Alımı! Güncel Başvuru-Kontenjanlar

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı memur, Jandarma Genel Komutanlığı memur, İzmir Büyükşehir Belediyesi memur, Milli Savunma Bakanlığı askeri personel alımı yapılıyor. Toplam 22 bin 66 kadro var. İşte tüm detaylar.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Milli Savunma Bakanlığı tarafından yeni 20.066 memur, personel, askeri personel alımı başvuruları alınıyor. Detayları ve tüm süreci hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı 15 memur alımı

Şoför Aşçı Büro Personeli Tekniker Koruma ve Güvenlik alımı yapacak. Mülakatsız direkt KPSS puanı ile atama yapılacak. KPSS 60, 65, 70 ve 75 puanlarla başvurular yer alıyor. Başvurular 28 Haziran'a kadar sürecek. Kamu personeli alımı internet sitemizden tüm detaylara hemen erişim sağlayabilirsiniz.

Jandarma Genel Komutanlığı 15 memur alımı

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından güncel 15 kamu personeli devlet memuru alımı başvuruları alınıyor. Başvurular 30 Haziran'a kadar sürecek. 1 Mütercim (Arapça), 1 Mütercim (İspanyolca), 1 Veteriner Hekim, 1 Çevre Mühendisi, 3 Sosyolog, 8 Hizmetli alımı tüm detaylarını KAMU PERSONELİ ALIMI internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 36 memur alımı

İzmir Büyükşehir Belediye tarafından kadrolu 36 zabıta memuru alımı başvuruları alınacak. Kimler zabıta olabilir? Adayların başvuru için iş ve işlemlerini 24-28 Haziran 2024 tarihlerinde gerekli iş ve işlemlerini yapması gerekiyor. Tüm bilgileri hemen KAMU PERSONELİ ALIMI internet sitemizde bulabilirsiniz.

Milli Savunma Bakanlığı 25.000 personel alımı

Milli Savunma Bakanlığı MSB tarafından 25 bin kamu personeli sözleşmeli uzman erbaş alımı yapılıyor. Başvurular 30 Haziran'a kadar sürecektir. Piyade, Tank, Topçu, Hava Savunma, İstihkâm, Muhabere, Ulaştırma, Bakım, İkmal, Mühimmat, Sıhhiye ve Veteriner kadroları için başvurular var. Hemen KAMU PERSONELİ ALIMI internet sitemizden tüm detayları ayrıca inceleyebilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum