KPSS 50 60 70 75 Puanlarla Güncel Kamu Memur Alımı 4 Kurum Başvuru

KPSS 50 60 70 75 Puanlarla Güncel Kamu Memur Alımı 4 Kurum Başvuru

Kamuya KPSS 50, 60 ve 70 puanlarla olmak üzere yeni personel alımı başvuruları alınıyor. 4 kurum olmak üzere SEDDK, Kırklareli Üniversitesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi ile Munzur Üniversitesi memur alımı başvuruları tamamlanıyor.

Kırklareli Üniversitesi 12 memur alımı, Afyon Kocatepe Üniversitesi 20 memur alımı, Munzur Üniversitesi 26 memur alımı ile Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu “SEDDK” 20 memur alımı için memur alımı başvuruları tamamlanıyor. İşte kurum kurum tüm detaylar.

SEDDK 20 memur alımı

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu SEDDK tarafından 20 kamu personeli alımı başvuruları alınıyor. Kurum personel alımında süreç 20 Kasım'a kadar yapılabilir. Meslek persoeli alımı için KPSS 75 puan şartı var. Tüm diğer hususları kamu personeli alımı internet sitemizde bulabilirsiniz.

https://kamupersonelialimi.com/memur-alimi/kamu-kurumu-yeni-meslek-personeli-alimi-aciklandi-2-alan-basvuru-1855h

Munzur Üniversitesi 26 memur alımı

Munzur Üniversitesi tarafından sözleşmeli 26 kamu personeli alımı başvuruları sona eriyor. 4/B kamu memur alımı için başvuru iş ve işlemleri 21 Kasım'a kadar süreceklerdir. Başvurular KPSS 50 ve 60 puanlarla olacak. 45 yaş adaylar başvuru yapabiliyor. Gerekli süreci ve tüm detayları hemen kamu personeli alımı internet sitemizde bulabilirsiniz.

https://kamupersonelialimi.com/4b-personel-alimi/sozlesmeli-memur-aliminda-yas-sarti-45-oldu-kpss-50-60-basvuru-basladi-1916h

Afyon Kocatepe Üniversitesi 20 memur alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesinde farklı ünvanlarda 20 kamu personel alımı başvuruları tamamlanıyor. Adaylar 21 Kasım'a kadar başvuru yapabilir. Başvurularda KPSS 50 ve 70 puan şartları var. Diğer tüm hususları kamu personeli alımı internet sitemizde bulabilirsiniz.

https://kamupersonelialimi.com/4b-personel-alimi/kpss-50-70-teknisyen-tekniker-destek-buro-personeli-alimi-bugun-basladi-1925h

Kırklareli Üniversitesi 12 memur alımı

Kırklareli Üniversitesi bünyesinde 12 yeni memur alım ı için başvurular tamamlanıyor. Üniversiteye memur alımlarında KPSS 60 puan şartı var. Başvuru için adayların büro personel, koruma ve güvenlik ile destek personeli için kadroları var. Detayları ve tüm süreci hemen kamu personeli alımı internet sitemizde bulabilirsiniz.

https://kamupersonelialimi.com/4b-personel-alimi/kpss-60-lise-onlisans-lisans-uc-unvan-memur-alimi-bugun-aciklandi-1948h

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum